QatarSerbs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta mislite?

3 posters

Go down

Sta mislite? Empty Sta mislite?

Post by milica26091979 2009-01-22, 11:33

Kakvo je vase misljenje o tome da muskarac iako nije musliman ili iz Qatra ali zivi tu sa svojoj suprugom i mogu reci svaki put je sve vise i vise maltretira zove ruznim imenima i naravno veoma je nasilan tj.tuce je ,a ona cuti svo to vreme i godine .Kako joj pomoci i koja su joj prava ovde u Qatru da budem iskrena ja to vise ne mogu da gledam ,slusam ili bilo sta drugo,pa me interesuje vase misljenje Sad I DA LI SE SLAZETE SA TIM DA MUZ PRAKTICKO PSHICKI I FIZICKI MALTRETIRA ZENU DOK NA SVE TO DECA GLEDAJU ,ZAMISLITE KOJI STRES CE ONI IMATI U BUDUCNOSTI Question Exclamation Exclamation
milica26091979
milica26091979
QS beba
QS beba


Back to top Go down

Sta mislite? Empty Re: Sta mislite?

Post by Didimos 2009-06-06, 14:56

Zakon u Qataru vazi samo za Qatarie!!!... Cega sam se sve nagledao za ova 4 mjeseca od kada sam ovdje. Uzas!!! Meni je ok. Dobra plata itd itd. Ali.... Vecina.... Hm... Slikao sam pravi Qatar, a ne onaj koji se nabacuje ljudima na oci. Upoznao "robove' po industrijskoj zoni... ljude kojima su pasosi "kao" nestali... Mnogi zive na ulici i spavaju u nekim stracarama bez struje i vode... A sminkerski dio Qatara svuda zvoni... Tako daaaaa zakon mi ne spominji Very Happy....

Didimos
QS beba
QS beba


Back to top Go down

Sta mislite? Empty Re: Sta mislite?

Post by ::konstantin:: 2009-06-06, 23:47

Slazem se sa:

Didimos wrote:Zakon u Qataru vazi samo za Qatarie!!!
Ali jel ona uopste nesto preduzela po tom pitanju? Ako ona ne odreaguje onda je ni jedan zakon ne moze spasiti.
::konstantin::
::konstantin::
Admin
Admin


Back to top Go down

Sta mislite? Empty Re: Sta mislite?

Post by Didimos 2009-06-11, 18:36

da se ispravim Very Happy... zakon u qataru je samo na strani qataria... 

Didimos
QS beba
QS beba


Back to top Go down

Sta mislite? Empty Re: Sta mislite?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum