QatarSerbs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta mi se svidja u Qatar-u, a toga nema u Srbiji...

2 posters

Go down

Sta mi se svidja u Qatar-u, a toga nema u Srbiji... Empty Sta mi se svidja u Qatar-u, a toga nema u Srbiji...

Post by ::konstantin:: 2008-03-12, 15:43

Ovde mogu da ostavim otkljucan stan, auto ili da zaboravim bilo sta bilo gde i da ga sutra tu i nadjem. Elem, izgubio sam novcanik pre neki dan u trznom centru. Posle nekoliko sati sam se vratio ne nadajuci se da cu ga naci. Da mi se to desilo kod kuce, ne bih se ni vracao. Znate kako to ide kod nas, nadjes novcanik i uzmes pare sto pre kako se vlasnik ne bi slucajno pojavio, ili jos gore neko ko je video kako sam pokupio novcanik. Lazov ce tvrditi da je njegov pa onda dokazivanje ciji je itd. i na kraju cu morati da podelim pare sa njim. Onda, ako si imalo human ostavis ga negde gde ga neko moze naci i odneti u policiju, da ispostujes coveka cije si pare uzeo i skines svaki trag grize savesti. Ko mu je kriv sto je izgubio novcanik, neka vodi brigu o tome gde ga ostavlja pa mu se to nece desavati. Sto je do mene, ja sam ostavio sve sem para, da ne mora da vadi dokumente ponovo. Pare sam uzeo kao nagradu za trud. Neko ni to ne bi uradio, mislim, one najgore dzukele ga nakon detaljne ptretrage i bezbroj pokusaja  otkrivanja PIN-a na karticama bace u najblizi kontejner... Na moje prijatno iznenadjenje, na Customer servisu su mi ljubazno vratili novcanik a da unutra nije falio ni jedan jedini rial.
::konstantin::
::konstantin::
Admin
Admin


Back to top Go down

Sta mi se svidja u Qatar-u, a toga nema u Srbiji... Empty Re: Sta mi se svidja u Qatar-u, a toga nema u Srbiji...

Post by Nefertiti 2008-03-15, 13:02

Nice, but I heard about a Serbian guy in Qatar who left his mp3 player in his car, and unlocked door, so afetrwards when he came back, the mp3 device was missing... Exept that, I didn't hear about any other similar situation. And one of the things that I like is that the crime is adjusted to minimum.

Nefertiti
QS beba
QS beba


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum